Badełek Rokita

Zakres usług

Siedzibą Kancelarii jest Tarnów, jednak zasięg działania kancelarii w zakresie zarówno stałej obsługi prawnej jak i reprezentacji przed sądami i innymi organami obejmuje całą Polskę. Zajmujemy się stałą i doraźną obsługą przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Z naszych usług korzystają jednoosobowi przedsiębiorcy, spółki prawa handlowego, w tym duże grupy kapitałowe, jednostki samorządowe i podmioty lecznicze. W sposób szczególny polecamy nasze usługi podmiotom z branży budowlanej, ochrony zdrowia, energetycznej, ochrony środowiska, handlowej i IT z uwagi na wieloletnie doświadczenie partnerów w tym zakresie.

Prowadzimy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych.

Pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem, mailowo, telefonicznie poprzez cykliczną obsługę w jego siedzibie lub organizując telekonferencje.
W zakresie stałej obsługi przedsiębiorców doradzamy w każdej dziedzinie prawa, reprezentujemy klientów przed sądami i organami administracyjnymi, komorniczymi, a także innymi instytucjami, bierzemy udział w negocjacjach businessowych jako wsparcie prawne, a także w imieniu klienta mediujemy w sprawach spornych.